Biuro projektowe EKOBUD
e-mail ikona

biuro@ekobud.net.pl

godziny otwarcia ikona

Pn - Pt 7:00 - 15:00

menu ikona

Projekty

Hala widowiskowo - sportowa w Mosinie

Budynek hali widowiskowo - sportowej przy ul. Krasickiego w Mosinie połączona jest z istniejącym obiektem szkoły podstawowej. Hala przeznaczona będzie dla dzieci ze Szkoły Podstawowej, ale będzie miała możliwość organizacji imprez pozaszkolnych. Dodatkowo na piętrze zaprojektowano część, która może funkcjonować niezależnie od zajęć szkolnych. 

Na parterze zaprojektowano: przy głównym wejściu obszerny hall z dwiema szatniami, kotłownię z pomieszczeniem pomocniczym, salę gimnastyczną, pokój trenera z węzłem sanitarnym, magazyn sprzętu sportowego, 4 zespoły szatniowe z ustępami, umywalniami i natryskowniami, ustępy ogólnodostępne pod trybunami, pomieszczenia gospodarcze oraz niezbędną komunikację.

Na piętrze znajdują się dwie siłownie, szatnie, dwie sale do gimnastyki z zapleczami, pomieszczenie sauny, sala konferencyjna wraz z zapleczem oraz niezbędna komunikacja. Przewiduje się, że jednocześnie z sali gimnastycznej mogą korzystać 3 klasy po około 25 dzieci. Widownię zaprojektowano dla 364 widzów (miejsca siedzące).

Budynek usytuowany jest na planie prostokąta o wymiarach 63,60 x 45,71 m, przykryta jest dachem o konstrukcji z drewna klejonego. Całość mieści się na ponad 3.850 mkw.

Hala została oddana do użytku w 2019 r.