Biuro projektowe EKOBUD
e-mail ikona

biuro@ekobud.net.pl

godziny otwarcia ikona

Pn - Pt 7:00 - 15:00

menu ikona

Projekty

Szkoła Podstawowa w Łękińsku

Projekt opracowany przez nasze biuro projektowe polega na rozbudowie oraz przebudowie Szkoły Podstawowej w miejscowości Łękińsko, gmina Kleszczów.

Projektowany budynek przeznaczony będzie dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łękińsku. Na parterze przewidziano 4 klasy z zapleczem, świetlicę z zapleczem, szatnie dla 150 dzieci oraz szatnię dla nauczycieli, pokój nauczycielski, sekretariat, pokój dyrektora i wicedyrektora, ustępy, magazyn szkolny, pomieszczenie gospodarcze oraz niezbędną komunikację.
Na piętrze zaprojektowano 7 klas z zapleczami, pokoje doradcy zawodowego, psychologa i pedagoga, ustępy, pomieszczenie gospodarcze, dwa pomieszczenia techniczne oraz niezbędną komunikację. Projektowany budynek połączony z istniejącą szkołą łącznikiem na obu
kondygnacjach. Projektowana część szkoły przewidziana do jednoczesnego przebywania około 300 dzieci oraz 18 osób personelu.

Budynek Szkoły Podstawowej w Łękińsku będzie budynkiem piętrowym, niepodpiwniczonym, o nieregularnym kształcie, który można wpisać
w prostokąt o wymiarach 50,22 x 39,44 m (główne skrzydło bez łącznika o wymiarach 47,26 m x 19,52 m) z wejściem głównym od strony północnej.